NND YAPI SOSYAL SORUMLULUK

NND YAPI olarak, inşaat sektörüne adım attığımız ilk günden bu yana; toplumsal sorunlara duyarlı, ilerlemeden yana olan ekibimizle sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya özen gösteriyoruz. En büyük hedeflerimizden biri olarak; ülkemizde bize ihtiyacı olan her yere ve her kişiye ulaşarak sorunlara çözümler üretiyoruz. Bu çözümleri, toplumun yararına olacak şekilde planlayıp, hayata geçiriyoruz.

En başarılı ve değerli yatırımın; insana, doğaya, kültüre ve eğitime yapılan yatırım olduğuna inanıyoruz. Edindiğimiz bu ilke doğrultusunda, yatırımlardan elde ettiğimiz kazançlarımızı sosyal sorumluluk projelerinde harcayarak, topluma katkıda bulunmaktan onur duyuyoruz. Projelerimizde gösterdiğimiz kaliteyi, sağlamlığı, güveni ve iş ahlakını destekçisi olduğumuz sosyal sorumluluk projelerinde de gösteriyoruz. Bizler, insan için her konuya hassasiyetle yaklaşarak ve iyi bir geleceğin inşasına inanarak, edindiğimiz inancın verdiği güçle hedefe ulaşıyoruz.

 

 

EĞİTİME DESTEK

Eğitime verilen destek ülkemizin kalkınması ve gelişmesi için büyük önem arz ediyor. Kaliteli eğitim iyi ortamlarda gerekli olanakların sağlanmasıyla gerçekleşir. Çocuklarımızın yaratıcılıklarını ve vizyonlarını geliştirmeleri için en verimli şartları onlara sunmak bizlerin en büyük sorumluluğudur.

 

 

MALTEPE ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU (ŞUBAT 2016)

NND YAPI ekibi olarak, Maltepe Atatürk İlkokulu’na yaptığımız ziyarette okul müdürü Abdullah Akel ve okul aile birliği üyesi Ayşe Özer Tansu ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda okulun ihtiyaçlarını belirledik.

Önceliğimiz, öğrencilerin eğitim hayatını etkilemeden en kısa sürede ve dikkatli bir şekilde projemizi gerçekleştirmek oldu. Üç gün süren çalışmalar sonucunda; okul girişini ve duvarını engelli çocuklarımızı da unutmadan yeniledik. Ana sınıfı öğrencilerimiz için okul zeminini kaymaz seramiklerle yeniden döşedik.

Bize ulaşarak bu fırsatı tanıyan Maltepe Atatürk İlkokulu’na teşekkür ederiz.

 

 

Mardin ve Kars’ta ziyaret ettiğimiz ilköğretim okulları


NND YAPI olarak; başarılarımızdan sağladığımız kazançlarla topluma ve eğitime katkı sağlayan gönüllü hizmetler vermeye devam ediyoruz. Mardin ve Kars’ta ziyaret ettiğimiz ilköğretim okullarına gıda ve giysi yardımlarında bulunarak çocuklarımızın yüzünde bir tebessüm oluşturabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Amacımız, yaptığımız işlerden daha çok kazanç sağlayarak Türkiye’nin dört bir yanına yardımlarımızı ulaştırabilmek ve mutlu yüzler görmektir.