N Residence Şehrin Ritmi Tasarıma Yansıdı…

İstanbul’un yeni kavşak noktası Mahmutbey’de yer alan N Residence, şehir hayatını hızlı, doyasıya ve konforlu yaşamak isteyenler için tasarlandı. Dairelerin tamamı bu yaşam stili düşünülerek 1+1 olarak tasarlandı. Dairelerin mimarisi pratik ve bir o kadar da keyifli anların hayal edilmesi sonucu ortaya çıktı. Toplam 96 daire ve 9 mağazanın yer aldığı N Residence’ta; Lobby ve concierge hizmeti, fitness center, sauna, çocuk kulübü ve eğlence alanları gibi özellikler bulunuyor.


Aile hayatının yanı sıra iş dünyasının ihtiyaçlarına da cevap verebilen bir hizmet anlayışının olduğu proje; açık-kapalı otoparkları, residence hizmeti, çocuklar için özel oyun ve eğlence alanları, fitness center, sauna-masaj salonu, mağaza ve restoranlar, rekreasyon alanları barındırıyor.

Teknoloji ve Güvenlik Ön Planda
N Residence’ın bir diğer özelliği ise konfor ve güvenlik için her türlü detayın düşünülmesi ve son teknoloji ürün ve sistemlerin kullanılması. Depreme dayanıklı geliştirilmiş radial sistemin yanı sıra özel yangın önleme/uyarı sistemi de yer alıyor. 24 saat güvenlik hizmetinin sunulduğu projede; kablosuz internet, kablolu tv, ortak uydu anteni, klima devre tesisatı gibi özellikler de yer alıyor.

İstanbul’un İçi Dışı Bir
’Ulaşım yollarına yakın olma’ özelliği İstanbul’un vazgeçilmez bir özelliği oldu. N Residence’ın da bulunduğu Mahmutbey bölgesi ise bu avantaja sahip popüler lokasyonlardan biri haline geldi. Basın Ekspress ve TEM bağlantı yollarının hemen yanında bulunması sebebiyle; şehirden hemen uzaklaşabileceğiniz gibi İstanbul’u hissedebileceğiniz lokasyonlara da ulaşım son derece rahat. Profesyonel iş yaşamı için tercih etmek isteyenler ise hedefi 12’den vurmuş oluyorlar.

N RESIDENCE’ta Neler Var?

» 13.680 M² Toplam İnşaat Alanı
» Toplam 96 Adet 1+1 Daire
» 9 Adet Mağaza
» Residence Hizmeti
» Fitness Center
» Sauna- Masaj Odası
» Çocuk Kulübü ve Oyun Odaları
» Lobby ve Concierge Hizmeti
» Açık- Kapalı Otopark
» Depreme Dayanıklı Radial Sistem
» 24 Saat Güvenlik
» Klima Devre Tesisatı
» Kablosuz İnternet
» Kablolu TV
» Ortak Uydu Anten
» Rekreasyon Alanı
» Mağaza ve Restoranlar