Hakkımızda

2014 yılında kurulan NND YAPI, Türkiye’nin büyük kentlerinde çeşitli ihtiyaçlara cevap veren, kaliteli, güvenilir, çağdaş ve estetik projeleriyle, genç, dinamik ve tecrübeli ruhunu ortaya koyan bir inşaat şirketidir. Sahip olduğumuz bilgi ve deneyimimizle çevreye duyarlı kentsel dönüşüm projelerinden, kat karşılığı konut projelerine, toplu konuttan ticari alan inşaatına kadar en kapsamlı hizmeti veriyoruz.

Projelerimizi 21. Yüzyılın ihtiyaçları ve modern insanın gereksinimlerinden yola çıkarak hazırlıyoruz. Ele aldığımız her projede, bu ihtiyaçları konfor ve kaliteyle birleştiriyoruz. Böylece ister konut olsun ister alışveriş merkezi, müşterilerimize ‘tam da istediği gibi’ olan projeleri ‘tam zamanında’ teslim ediyoruz. İstanbul’un ticari ve ekonomik hayatını canlandıran, sosyal ve kültürel açıdan zenginleşmesini sağlayan kentsel dönüşüm projelerinde ortaya koyduğumuz değerlerle bunu gösteriyoruz.

 

 

Misyon

NND YAPI, olarak kişiye özel projeler üreterek mekanlarda butik anlayışın en güzel örneklerini sunuyoruz. Kalite, güven, estetik, sağlamlık ve iş ahlakı prensiplerimiz öncülüğünde projelerimizi tam zamanında teslim ediyoruz. Bu sayede, başta şirket kurucumuz olmak üzere, idari personelinden saha ekibine, yöneticisinden teknik kadrosuna, ustasından mimarına kadar hepimiz tek bir amaç etrafında toplanıyoruz. Farklı isteklere, ihtiyaçlara önem vererek bütçelere uygun kazançlı projeler oluşturuyoruz. Genç bakış açısına sahip ekibimizle, amaç edindiğimiz insana ve doğaya saygı anlayışıyla, en iyi yaşam kalitesini sağlıyoruz.

 

 

Vizyon

NND YAPI, kurulduğu günden bu yana inşaat sektöründe benzersiz uygulamalarıyla, talebe ve ihtiyaca cevap vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor ve sektörde emin adımlarla yükselmeyi sürdürüyor. Yurtdışı işbirliklerimizle sahip olduğumuz dinamizmi ve tecrübeyi global talebin hizmetine sunuyoruz. Global inşaat sektöründeki yenilikleri takip ediyor ve bu yenilikleri kendi projelerimizde en iyi şekilde yansıtıyoruz.

Farkımızı vizyoner ve proaktif yaklaşımlarımızla ortaya koyuyor ve detaya önem veriyoruz. Farklı talepleri dinleyerek, bu taleplere yenilikleri ekliyor ve hizmet bekleyenlerin beklentisinin ötesinde projeler gerçekleştiriyoruz. Hayalleri gerçekleştiriyor ve gerçekleştirdiğimiz hayallerin çok daha üstünde hayaller kurarak yeni projelere imza atıyoruz.